Φίλτρα Αναζήτησης

Φίλτρα Αναζήτησης (εώς)

Αναζήτηση Καθαρισμός Φίλτρων
Ημερομηνία καταχώρησης Τίτλος
23/02/2018 Πρόσκληση Εταιριών για τις Ημέρες Καριέρας Α.Π.Θ. 21-23 Μαΐου 2018 Γραφείο Διασύνδεσης
23/02/2018 9ο Εργαστήριο Αξιοποίησης Έρευνας & Καινοτομίας από τον ΕΛΚΕ ΑΠΘ Γραφείο Διασύνδεσης
23/02/2018 Εργαστήριο Συμβουλευτικής: Αγροτικό Ιατρείο-Ιατρική Ειδικότητα (2 Μαρτίου 2018) Γραφείο Διασύνδεσης
23/02/2018 Ημερίδα Καριέρας στο Τμήμα Πληροφορικής ΑΠΘ Γραφείο Διασύνδεσης
22/02/2018 Εκδήλωση του iGrowLabs με θέμα «ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ ΕΡΓΑΣΙΑ: Συνεργασία Ακαδημαϊκής κοινότητας και Αγοράς» Γραφείο Διασύνδεσης
22/02/2018 Ενημερωτικές συναντήσεις για σπουδές και έρευνα στη Γαλλία (Μάρτιος 2018 - Μάϊος 2018) Γραφείο Διασύνδεσης
22/02/2018 Θερινό Σχολείο του Τμήματος Οικονομικών Σπουδών του Πανεπιστημίου του Τρέντο με χρηματοδότηση του Κοινωφελούς Ιδρύματος Ι. Σ. Λάτση Γραφείο Διασύνδεσης
21/02/2018 Διεθνής Ημερίδα για την Κυκλική Οικονομία Γραφείο Διασύνδεσης
21/02/2018 Adecco_"CEO for One Month" Γραφείο Διασύνδεσης
21/02/2018 Σεμινάριο με θέμα "Από το παράπονο στην πιστότητα.. Μια "κρίση" δρόμος" Γραφείο Διασύνδεσης
21/02/2018 Ημέρες Καριέρας Α.Π.Θ 21-23 Μαΐου 2018 Γραφείο Διασύνδεσης
20/02/2018 Εκπαιδευτικό Εργαστήριο με θέμα: "Η χαμηλή αυτοεκτίμηση στη Γνωστική-Συμπεριφορική Θεραπεία. Επιπτώσεις στην κλινική πρακτική και τεχνικές παρέμβασης" από την ΕΕΕΣ-Παράρτημα Μακεδονίας Γραφείο Διασύνδεσης
20/02/2018 Διαγωνισμός εισαγωγής 2018 – για αλλοδαπούς φοιτητές της Ecole Polytechnique Γραφείο Διασύνδεσης
20/02/2018 6ο Διεθνές Θερινό Σχολείο στο Διεθνές Πανεπιστήμιο της Ελλάδος: Ancient Technology. Production on Demand Γραφείο Διασύνδεσης
20/02/2018 Έκθεση για τις Σπουδές στη Γαλλία με τίτλο "Journee des Talents 2018 " Γραφείο Διασύνδεσης
20/02/2018 Έκθεση Ολλανδικών Πανεπιστημίων στο ΚΕ.Δ.Ε.Α. 27 Φεβρουαρίου 2018 Γραφείο Διασύνδεσης
20/02/2018 Προκήρυξη Νέων Βραβείων από το Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο Γραφείο Διασύνδεσης
15/02/2018 Next Generation Women Leaders από την McKinsey and Company - Αγγελία ΓΔ Γραφείο Διασύνδεσης
09/02/2018 Πρόγραμμα Κατάρτισης με τίτλο "Εκπαίδευση Εκπαιδευτών Ενηλίκων Δια Βίου Μάθησης" από την Δομή Διά Βίου Μάθησης του Α.Π.Θ. Γραφείο Διασύνδεσης
08/02/2018 4Ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΘΕΡΙΝΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ «ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΜΜΕ» Γραφείο Διασύνδεσης